Apartmánový dům Slunečnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt a jeho bezprostřední okolí je po rekonstrukci. Přímo pod vlekem na Lysou horu, udržovaná komunikace až k objektu. V rodinném apartmánu budete úplně sami-žádný hluk od sousedů. Topení je buď plynové nebo v romantických krbových kamnech. Budete v krásné a čisté přírodě blízko lesa, již dříve nazývané "VZDUŠNÉ LÁZNĚ", kam se jezdilo léčit mnoho Němců. Blahodárný pramen na nedostatek železa vyvěrá v těsné blízkosti domu. Nejbližší restaurace 150m. 5 min. od apartmánového domu se nacházíte přímo v rozsáhlém lyžařském areálu Horní domky, kde jsou samozřejmě i dětské vleky - 200m vzdálené a na lyžích pak sjedete vždy až k domu. Další lyžařský areál Studenov je vzdálen 2km, můžete využít skibus zdarma - jeho stanoviště je 150m od domu. V létě jsou zde k dispozici lanové parky pro děti a dospělé, bowling, cyklodráhy vedené přímo pod lanovkou = Bikepark "ROCK IS NICE", tenisové kurty, sportovní hala, fitness, kuželna, koně, půjčování horských kol. V létě u domu bazén s vyhříváním a venkovní sezení s možností grilování. Lanová dráha Vás sveze od května do září i s kolem na vrcholky Krkonoš, k prameni Labe a na Zlaté návrší, odkud se můžete po turistických cestách a i po cyklostezkách kochat přenádhernou přírodou a její květenou.Zábavné okruhy i pro děti jsou na stezce Krakonoš a lyžníci. Užijete si nádhernou Krakonošovu aktivní dovolenou.
Vybavení a služby
Vybavení - plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV a satelitními programy v různých jazycích, holandský nábytek - pohovka, dvě velká pohodlná křesla, stůl a židle pro 5 lidí. Krásná koupelna se sprchovacím koutem. Ložnice pro max. 5 osob a vytápěná garáž pro lyže, boty, kola, saně, boby. Tenisový stul k dispozici v garáži. V létě bazén s vyhříváním vedle domu a venkovní sezení na grilování v příjemném naprosto soukromém prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Samoobsluhy, obchůdky, cukrárny a kavárny, mnoho restaurací, pošta, fitness, masáže, sportovní hala s tenisovými kurty, kuželna, bowling, kadeřník, bankomaty, koně.
TOPlist