PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmánový dům Slunečnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vytápěná garáž pro oblečení, boty a lyže, dvoje sáně zdarma k zapůjčení. Auto BEZPEČNĚ NA OČÍCH na soukromém pozemku. Objekt(nová střecha se střešními okny) je po rekonstrukci- nachází se přímo pod vlekem na Lysou horu,3 minuty pěšky k lanovce a zpátky na lyžích až k domu. Udržovaná komunikace (dle počasi) až k objektu. Topení je buď plynové nebo v romantických krbových kamnech. Budete v krásné a čisté přírodě blízko lesa, již dříve nazývané "VZDUŠNÉ LÁZNĚ", kam se jezdilo léčit mnoho Němců. Blahodárný pramen křišťálově čisté pramenité vody vyvěrá v těsné blízkosti domu. Nejbližšě restaurace 150m. 5 min. od apartmánového domu se nacházíte přímo v rozsáhlém lyžařském areálu Horní domky, kde jsou samozřejmě i dětské vleky - na lyžích pak sjedete vždy až k domu. Další lyžařský areál Studenov je vzdálen 2km, můžete využít skibus zdarma - jeho stanoviště je 150m od domu. V létě jsou zde k dispozici lanové parky pro děti a dospělé, bowling, cyklodráhy vedené přímo pod lanovkou = Bikepark "ROCK IS NICE", tenisové kurty, sportovní hala, fitness, kuželna, koně, půjčování horských kol. V létě u domu venkovní sezení s možností grilování. Lanová dráha Vás sveze od května do září i s kolem na vrcholky Krkonoš, k prameni Labe a na Zlaté návrší, odkud se můžete po turistických cestách a i po cyklostezkách kochat přenádhernou přírodou a její květenou.Z ábavné okruhy i pro děti jsou na stezce Krakonoš a lyžníci. Užijete si nádhernou Krakonošovu aktivní dovolenou.
Vybavení a služby
VELKOU PŘEDNOSTÍ je, že máte celý rodinný dům jen pro sebe! Vybavení - plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV a satelitními programy v různých jazycích,wifi, holandský nábytek - pohovka, dvě velká pohodlná křesla, stůl a židle pro 5 lidí. Krásná koupelna se sprchovacím koutem. Ložnice pro max. 5 osob a vytápěná garáž pro lyže, boty, kola, saně, boby. Tenisový stul k dispozici v garáži. V létě bazén s vyhříváním vedle domu a venkovní sezení na grilování v příjemném naprosto soukromém prostředí.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Samoobsluhy, obchůdky, cukrárny a kavárny, mnoho restaurací, pošta, fitness, masáže, sportovní hala s tenisovými kurty, kuželna, bowling, kadeřník, bankomaty, koně.